Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
23/11/2018

Black Friday – искористете 20% попуст!

Black Friday – искористете 20% попуст!
Ве фаќа шопинг манија? Сеуште не? Е па сега сигурно ќе ве фати!

Само денес,23.11.2018 искористете го специјалниот »black friday« попуст – на сите ненамалени артикли на Lisca и Cheek by Lisca кои можете даги купите со дури 20% попуст!

Оваа еднократна поволност можете да ја искористите во сите продажни места на Lisca* и во интернет продавницата**.

*Попустот се пресметува на каса.
** Во интернет продавницата попустот се пресметува со внес на бонус кодот      32BLACK18      во корпата.