Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
01/03/2018

Понуда на долна облека од серијата Pearl -30%

Од почетокот на месец март ви нудиме попуст од 30% на женствената и удобна долна облека од серијата Pearl. Акцијата трае од 1.3.2018 до распродажба на залихите.

Секоја жена во својот плакар има комплет долна облека, која може да ја употреби во секоја пригода, секој ден. Долна облека која може да се носи под било која облека, бидејќи е мазна, мека и удобна. Изберете помеѓу црна, бела или боја на кожа, можете да изберете и модел на градник - push up, градник со жица или градник со пенесто обликувана корпа.


popust