Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
05/01/2018

СЕЗОНСКО НАМАЛЕНИЕ -30%

Во Новата година влегуваме со стил! Почнуваме со првата работа која ќе ја облечеме секое утро – долна облека. Дозволете си нов комплет, ноќница или модерен топ. Искористете – 30% намаление на одбраните серии од колекцијата есен – зима 2017.

Побрзајте залихите се при крај.


popust